KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8516694
nr 851 6694
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
Etsning, Acke Åslund (1881-1958), "Vårarbete", -23, signerad, motivets mått: 18 x 23
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 oktober 2013
kl 19:22:04
3/10 21:06:41
Acke Ã…slund
Läs mer om Acke Ã…slund